De Wijert met verkiezingsdebat

GRONINGEN - De Wijert organiseert binnenkort een verkiezingsdebat waarbij ze alle lijststrekkers van de politieke partijen uitnodigen.! Alle bewoners die vinden dat er wat moet veranderen zijn van harte welkom. Maak van uw hart geen moordkuil maar zegt het!

Moeten er studentenappartementen komen in de wijk? Vindt u juist dat er een tekort aan sociale huisvesting voor 55+ is, bv een echtpaar of alleenstaand persoon die graag van grote naar kleine huisvesting wil die betaalbaar is? Bent u tevreden met de leefbaarheid en veiligheid? Bent u tevreden over het onderwijs in de school waar u Kinderen of kleinkinderen zit of kan het beter! Wat vindt u van de zorg die u of uw partner krijgt Zorginstellingen moeten die blijven in onze wijk? Dit zijn enige belangrijke onderwerpen maar er zijn nog meer wat zeer belangrijk zijn voor de wijk. Denk aan het vele verkeer dat straks door onze wijk langskomt en wat vindt u van de sporthal en armoede?

Waarschijnlijk is het debat op 25 oktober of donderdag 8 november. Binnenkort worden locatie en tijd bekendgemaakt.